Hyundai i40 ile Sosyal Liderler Gündemi’ne Davetlisiniz!

Türkiye’nin Fikir Liderlerini Bir Araya Toplayan Tek Sosyal Medya Platformu: www.sosyalliderlergundemi.com

Üstün teknolojisi, güvenliği, mükemmel konforu, ekonomik ve çevre dostu motor seçenekleri ve yüksek kalitesiyle Hyundai’nin yeni prestij simgesi olan D segmentindeki Hyundai i40’ın sponsorluğunda hayata geçen www.sosyalliderlergundemi.com, Türkiye’nin prestijli isimlerini bir araya topladı.

Base İletişim tarafından geliştirilen www.sosyalliderlergundemi.com, Türkiye’nin fikir liderlerinin Twitter sohbetlerini tek bir çatı altında toplayan bir platform. Türkiye gündemini an an izlemek için Twitter’dan kimleri takip etmeliyim? Büyük şirketlerin yöneticilerini Twitter’da nasıl bulabilirim? Medyanın hangi isimleri Twitter’da aktif ve neler paylaşıyor? Türkiye ve dünya gündemini sıcağı sıcağına kim nasıl yorumluyor? Sosyal Liderler Gündemi, tüm bu soruların cevabını tek bir platform üzerinden veriyor.

Dünyanın en hızlı büyüyen otomotiv markası Hyundai’nin Avrupa için özel olarak geliştirdiği ve sedan versiyonunu Türkiye’de de satışa sunduğu Hyundai i40’ın ana sponsorluğunu yaptığı ve Base İletişim tarafından geliştirilen platfomun amacı, kişilere Türkiye gündemini ve bu gündemi belirleyen, yönlendiren Türkiye’nin önde gelen isimlerinin paylaşımlarını aynı ortamda sunabilmek. Böylece siyaset, iş, ekonomi, güncel konuları ve bu gündemleri takip etmek için sosyalliderlergundemi.com yeterli. Bu platform, “kendi kişisel Twitter hesabımdan hangi aktif isimleri takip etmeliyim” ve “onları Twitter’da nasıl bulabilirim” sorularını da cevaplıyor. Platformda CEO Club, İş ve Ekonomi Dünyası, Medya ve Otomotiv olmak üzere 4 kategori altında, takip etmek isteyeceğiniz önemli isimleri bulabilir, bu kişilerin fikirlerini takip edebilir ve tweet’lerine cevap veya yorum yazarak onlarla fikir alışverişinde bulunma şansı yakalayabilirsiniz.

CEO’ları An An Takip Edebilirsiniz

Yöneticileri, iş ve ekonomi dünyasından önemli isimleri, otomotiv dünyası yazarlarını ve medya dünyasının önde gelen isimlerini kategoriler altında toplayarak, seçilen bu isimlerin Twitter paylaşımlarını aynı çatı altında toplayan Sosyal Liderler Gündemi’nin en çarpıcı kategorisi kuşkusuz ‘CEO Club’.

Türkiye’nin en önde gelen şirketlerinin CEO’larının Twitter sohbetlerini ‘CEO Club’ başlığı altında toplayan bu ortam sayesinde iş dünyasının önemli isimlerini Twitter’da bulmak, paylaşımlarını, gündem hakkındaki fikirlerini takip etmek artık çok kolay.

Türkiye ve Dünya Gündeminden Sıcağı Sıcağına Haberdar Olabilirsiniz

Çoğu zaman Türkiye’nin gündemini  belirleyen ve yönlendiren, sıcak gündemi gazetedeki köşelerinden veya TV’den önce Twitter’da değerlendiren ve tartışan medya dünyasının önde gelen isimleri de ‘Medya’ başlığı altında bir araya getirildi. Medya’da hangi isimler Twitter’da aktif? Neler paylaşıyorlar? Gündemi nasıl yorumluyorlar? sorularını yanıtlayan bu başlık, medyadan seçilen isimleri bir araya topluyor.

İş ve Ekonomi Dünyasının Nabzını Tutabilirsiniz

Türkiye’de iş ve ekonomi dünyasının önemli isimlerinin hangileri Twitter’da? Onları nasıl bulabilir ve gündemi takip edebilirim sorularına cevap olmak amacıyla oluşturulan ‘İş ve Ekonomi Dünyası’ kategorisi, iş ve ekonomiye dair gündemi yönlendiren isimleri bir arada bulmanızı sağlıyor.

Otomotiv Dünyasındaki Gelişmeleri Öğrenebilirsiniz

Resmi sponsorluğunu Hyundai i40’nın yaptığı platformda otomotiv dünyasının meraklıları için bu dünyanın önemli isimleri de bir araya getirildi. Otomotiv dünyasının gelişmelerini Twitter’dan an an paylaşan otomotiv basınının tweet’leri ‘Otomotiv’ başlığı altından takip edilebiliyor.

 

 

 

, , , , , , , , ,

  1. Yorum bırakın

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: